Teleskop 1,6 až 5,8 m – mobilní vlajkový stožár + vlajka

Mobilní teleskopický hliníkový vlajkový stožár určený pro příležitostnou vlajkovou výzdobu včetně otočného ramena dlouhého 120 cm, závaží, objímek, kotvy a vlajky

 Nabízíme i pronájem stožárů.

Více detailů

5 470 Kč s DPH

(4 558 Kč bez DPH)

ST-TLSC
Zboží je skladem
 • Stožár se teleskopicky vysunuje do výšky 160 cm, 310 cm, 450 cm a 580 cm nad zemí. Bajonetové zajištění požadované výšky zaručí, že se stožár v nežádoucím okamžiku nesloží, ale zůstane v nastavené poloze. Otočné rameno včetně závaží umožňuje stálou viditelnost vlajky i bez větru a její volné otáčení. Vlajkový stožár se dodává spolu se zemním šroubem a potištěnou vlajkou o rozměrech 100 × 300 cm ze stoprocentního nepáravého úpletu PES a je určen k vnějšímu použití podle vašeho zadání.  

   

  Termín dodání: Přibližně 3–5 dní (bez doručení) od obdržení závazné objednávky, kompletních podkladů a schválení grafické korektury.

  Bližší info: Dodání podkladů

   

  Nabízená cena je stanovena při objednávce 1–5 ks.

   

  V případě zájmu o více stožárů pro příležitostnou akci vám rádi zapůjčíme stožáry včetně státních vlajek. Naše nabídka zahrnuje i servis (dovoz, kompletace, osazení, vztyčení vlajek a po akci demontáž a odvoz do skladu).

  Další informace na: www.prenajom-stoziarov.sk     

   

 • Výška od 1,6 do 5,8 m
  Šířka od 6 - 4 cm
  Hmotnost 7,8 kg

Další produkty ve stejné kategorii: (18)