Způsob dopravy a její cena

Nabízíme vám tyto možnosti doručení objednávky:

 

Zásilkovna – na výdejní místo: 144,- Kč (s dph) 

Zásilkovna – na vaši adresu:    186,- Kč (s dph) 

TOPTRANS - na vaši adresu: vlajkové stožáry 4 780 Kč (s DPH)Zásilkovna – na výdejní místo:

Doručení prostřednictvím služby Zásilkovna na výdejní místo znamená dopravu do 2–3 pracovních dnů od odeslání zásilky z našeho skladu na vámi zvolené výdejní místo. Nejdřív dostanete e-mail o odeslání zásilky. Když bude zásilka doručena na výdejní místo, dostanete zprávu SMS s informací o tom, že zásilka je připravena k převzetí, a heslem, na jehož základě vám bude zásilka vydána. Zásilka je skladována sedm dní. Pokud potřebujete prodloužit lhůtu na převzetí, kontaktujte odběrné místo na telefonním čísle, ze kterého vám byla odeslána zpráva SMS. Odběrná lhůta může být prodloužena na 21 dní.

Součástí ceny je pojištění zásilky v plné výši její hodnoty. V případě zvolení platby Dobírka zaplatíte v hotovosti na výdejním místě.

  

Zásilkovna – na vaši adresu:

Doručení prostřednictvím služby Zásilkovna znamená dopravu na území České republiky během 2–3 pracovních dnů od odeslání zásilky z našeho skladu kurýry různých společností. Nejdřív dostanete e-mail o odeslání zásilky. V dalším e-mailu dostanete informace s číslem zásilky a odkazem na stránku, na které budete moci sledovat pohyb zásilky. Třetí e-mail bude obsahovat informace o dni a čase doručení zásilky, název kurýrní společnosti, která bude zásilku doručovat a telefonický kontakt na kurýra.

Součástí ceny je pojištění zásilky v plné výši její hodnoty. V případě platby Dobírka zaplatíte v hotovosti kurýrovi při převzetí zásilky.

 TOPTRANS na vaši adresu:


Doručení prostřednictvím firmy TOPTRANS znamená dopravu na území České republiky do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky z našeho skladu. O odeslání zásilky budete informováni prostřednictvím zprávy SMS . Po zařazení zásilky na rozvoz je příjemci na mobilní telefon odeslána SMS zpráva, která obsahuje telefonní číslo na rozvozového řidiče. Stejně tak budete informováni o dni, ve kterém vám bude zásilka doručena. Součástí ceny je pojištění zásilky v plné výši její hodnoty.