Reklamní panel Paravan

Reklamní panel Paravan včetně vašeho banneru o šířce 150 cm a volitelné výšce 100, 150 nebo 200 cm ve stříbrné barvě

 

Panel Paravan obsahuje:

         1 ks – celobarevně natištěný banner z vašich podkladů v hliníkovém navíjecím tubusu

         2 ks – hliníkový výškově nastavitelný sloupek        

         2 ks – kruhový podstavec

         3 ks – přenosná černá nylonová taška

 

Více detailů

8 100 Kč s DPH

(6 750 Kč bez DPH)

Paravan
Zboží je skladem
 • Tato novinka je určena nejen pro dočasné instalace, ale i pro stabilní firemní interiérový design. Na tkaninu vám vytiskneme jak reklamní grafiku, tak i libovolný estetický dezén. Panely Paravan můžete kombinovat a vytvářet potřebné oddíly. Paravan můžete spojit za pomoci háčků do různých tvarů. V kombinaci s látkou Satén a Texflag vytvoříte velmi působivá zákoutí, zároveň však uvidíte, kdo je za paravánem, což se může hodit u výstavních instalací.

   

  Grafika je vytištěna disperzní technologií na tkanině ze stoprocentního polyesteru. Ani během času se strany banneru nezačnou rolovat, k čemu dochází u papírových bannerů. Naší tkanině nevadí ani pomačkání a pokud by se přece jenom zmačkala, stačí ji přežehlit. V případě znečištění ji lze vyprat v pračce. Samozřejmě se tím nezhorší kvalita natištěné grafiky. Potřebujete-li novou grafiku pro starý reklamní panel, rádi vám ji vyrobíme a vyměníme a vy ušetříte za konstrukci.

  Rozměry banneru (grafiky) 150 × 100 cm, 150 × 150 cm nebo 150 × 200 cm. Konstrukce je vyrobena z lehkého a zároveň tvrdého hliníku.

  Panel Paravan je vhodný pro interiérové prezentace.

  Cena je stanovena při objednávce 1–2 ks. V případě zájmu o větší počet kusů nás prosím kontaktujte.

  Termín dodání: 3–5 dní (bez doručení) od obdržení závazné objednávky, kompletních podkladů a schválení grafické korektury. 

 • Výška 200 cm
  Šířka 150 cm
  Hmotnost 17,5 kg
  Hloubka 42 cm

Příslušenství

Další produkty ve stejné kategorii: (6)